قطعات موتوری

سرسیلندر

از دیگر تولیدات گروه صنعتی قائم، تولید سرسیلندر می باشد. سرسیلندر از قسمت های اصلی موتور خودرو محسوب می گردد و در بخش فوقانی موتور قرار گرفته که مجموعه سوپاپ و مانیفولدها بر این قطعه مونتاژ می شوند.این قطعه درپوشی است که بر روی بلوک سیلندر نصب می گردد و همراه با آن تشکیل محفظه احتراق برای پیستون را به وجود می آورد. محفظه احتراق موتور (گرم ترین قسمت موتور) در داخل سرسیلندر قرار دارد، این قطعه باید بتواند در حین کار کردن حرارت بسیار زیادی را تحمل کند؛ در نتیجه آلیاژ مورد استفاده در سرسیلندر باید دارای استحكام و چقرمگی بالایی باشد. گروه صنعتی قائم با بهره گیری از کوره های مدرن اقدام به تولید محصولی با کیفیت جهت ارائه در بازارهای داخلی می نماید.

 

خرید و فروش سرسیلندر

پیستون

پیستون به عنوان دومین قطعه تولیدی گروه قائم یکی از محصولات مکمل سبد محصولات و ست کامل نقش مهمی در عملکرد موتور دارد.  این قطعه استوانه ای شکل، بخشی از سیستم احتراق داخلی خودرو است که با فشار گاز ناشی از احتراق در محفظه احتراق بالای سیلندر عمل می کند.توصیه می شود جهت کسب نتیجه رضایت بخش در استفاده از پیستون قائم، از ست کامل محصول استفاده گردد. کلیه پیستون های اصلی قائم همراه با پین پیستون و نگهدارنده پین پس از نصب رینگ پیستون مربوطه ​​آماده نصب در داخل بوش و یا بلوک سیلندر هستند. انواع پیستون های بنزینی و دیزلی با ابعاد متنوع و قطر حداکثر 380 میلیمتر قابلیت تولید در این مجموعه را دارد.

 

 

خرید ست پیستون

بوش سیلندر

بوش به عنوان اصلی ترین کالا در سبد محصولات گروه صنعتی قائم قرار دارد. بوش سیلندر موتور، قطعه ای استوانه ای شکل توخالی  است که در داخل هر یک از بلوک های موجود در بدنه سیلندر قرار می گیرد و فضایی است که یک پیستون در آن حرکت می کند. این قطعه یکی از مهمترین قطعات کاربردی در ساخت داخلی موتور است و مسئول حصول اطمینان از عدم صدمه زدن گازهای بشدت داغ احتراق به اجزای داخلی موتور است. گروه صنعتی قائم هر ساله  انواع بوش های تر و خشک محصولات سواری، کشاورزی، راهسازی، ریلی و … را به صورت نهایی و نیمه نهایی تولید و در بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می کند.

 

 

 

بوش سیلندر

رینگ

وظیفه حلقه های کنترل روغن ، خارج کردن روغن اضافی از دیواره سیلندر برای محدود کردن ورود روغن روان کننده به داخل محفظه احتراق است. هدف دستیابی به مصرف روغن کم، روغن کاری کافی قطعات متحرک و همزمان کاهش سوختن روغن به کمترین حد ممکن است. این مجموعه با توجه به اهمیت این قطعه فعالیت تامین آن را با حساسیت بالای مهندسی از برترین تولید کنندگان اروپا انجام می دهد و توانسته است دراین راه با شرکت پریما لسهتان قرارداد همکاری انحصاری منطقه ای امضا نماید و بنا بر نیاز بازار این منطقه محصولات جدید را توسعه دهد.

 

 

 

رینگ پیستون

سوپاپ

سوپاپ، دریچه هایی هستند که به طور معمول برای کنترل زمان و مقدار جریان گاز یا بخار در داخل موتورهای احتراق داخلی استفاده می شود. این قطعه مراحل تنفس را در موتور کنترل می کند. سوپاپ ها در محیطی با دمای بسیار بالا کار می کنندو در معرض فرسودگی بیشتری قرار دارند. به همین دلیل است که جنس سوپاپهای تخلیه از آلیاژی قوی فولادی هستند تا در برابر هر گونه شکستگی و زنگ زدگی و به ویژه تاب برداشتن از مقاومت مناسبی برخودار باشند. گروه صنعتی قائم تولید کننده انواع سوپاپ سبک و سنگین با آنالیز مواد کاملا تحت کنترل بنا به استانداردهای بین المللی، این محصول را تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می کند.

 

 

سوپاپ ماشین

واشر سرسیلندر

یکی دیگر از محصولات مهم گروه صنعتی قائم، واشر سرسیلندر می باشد. این قطعه مابین بلوک موتور و سرسیلندر در بخش داخلی موتور احتراق داخلی قرار می گیرد. هدف آن آب بندی سیلندرها برای اطمینان از حداکثر فشار و جلوگیری از نشت روغن خنک کننده یا روغن موتور در سیلندرها است.  واشرهای سرسیلندر چندلایه در حال حاضر به عنوا ن بهترین انتخاب جهت تامین آب بندی در موتورهای احتراق داخلی به کار برده می شوند. جنس این قطعه از مواد نسوز و بسیار با کیفیت فولادی می‌باشد و به خاطر نقش مهم آن که جلوگیری از قاطی شدن آب و روغن و آب بندی محفظه احتراق می‌باشد، باید از بهترین مارک‌های شناخته شده در بازار استفاده گردد.

 

 

واشر سرسیلندر

سوپاپ یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

رینگ یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

پیستون پیستون یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

پیستون یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

سیلندر  یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

سیلندر  یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

سیلندر  یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

محصول 3333 یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

محصول 3 یک لغت فرانسوی به معنای دریچه است و یکی از قطعات موتور خودروست که به شکل قارچ است و وظیفه کنترل ورود و خروج هموا و سوخت و دود را دارد. در کل می توان به هر چیزی که ورود و خروج را کنترل کند سوپاپ نام داد. همچنین سوپاپها به فارسی این چنین تعریف شده اند: قطعه پولکی شکل که با قرار گرفتن بر روی سرسیلندر دریچه ها را سد می کند.

چرا ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

تیم ما

services-insulation-2

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

آخرین تکنولوژی

services-insulationلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سابقه زیاد

insulationلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مهندسان مجرب

teamwork-2لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سیستم حرفه ای

services-insulation-2لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

گروه محصولات

خرید بوش طبق پرایدبوش سیلندر به عنوان مهمترین محصول تولیدی در سبد محصولات گروه صنعتی قائم محسوب می گردد. این مجموعه همچنین تولیدکننده انواع قطعات خودرو در  گروه های محصولی نظیر سواری، راهسازی، کامیونی، بنز و دانگ فنگ، اسکانیا، کشاورزی و گروه محصولات ریلی و دریایی می باشد.

 

لوازم یدکی قائم

 •  بوش سیلندر سواری پژو پارس و 405 (GLX,GLI,SLX)
 • بوش سیلندر سواری خانواده سمند
 • بوش سلیندر سواری پژو 206 و 206 SD
 • ست کامل سواری پژو
 • ست کامل سواری سمند

بوش سیلندر

 • بوش سیلندر انواع موتورهای کوماتسو
 • بوش سیلندر انواع موتورهای کاترپیلار
 • بوش سیلندر انواع موتورهای تویوتا
 • بوش سیلندر انواع موتورهای کمنز
 • بوش سیلندر انواع موتورهای کاوازاکی
 • بوش سیلندر انواع موتورهای آلیس

بوش سیلندر بنز- بوش سیلندر دانگ فنگ-

 • بوش سیلندر انواع موتورهای ولــــوو
 • بوش سیلندر انواع موتورهای اسکانیا
 • بوش سیلندر انواع موتورهای کامینــز
 • بوش سیلندر انواع موتورهای ایسوزو
 • بوش سیلندر انواع موتورهای ایویکـو
 • بوش سیلندر انواع موتورهای بــنــــز
 • بوش سیلندر انواع موتورهای هیـنــو
 • بوش سیلندر انواع موتورهای د اف
 • بوش سیلندر انواع موتورهای هـــوو
 • بوش سیلندر انواع موتورهای نیسان
 • ست کامل انواع موتورهای ولـــــــوو

 

بوش سیلندر قائم

 • بوش سیلندر انواع موتورهای رومانی
 • بوش سیلندر انواع موتورهای جاندیر
 • بوش سیلندر انواع موتورهای پرکینز
 • بوش سیلندرانواع موتورهای زتـــور

 

 • بوش سیلندر انواع موتورهای یانمار
 • بوش سیلندر انواع موتورهای میتسوبیشی
 • بوش سیلندر انواع موتورهای ام تی یو
 • انواع موتورهای یانمارهای جی ای
 • بوش سیلندر انواع موتورهای جی ام
 • بوش سیلندر انواع موتورهای مان
 • بوش سیلندر انواع موتورهای ملی D78

 

گروه صنعتی قائم 

گروه صنعتی قائم تامین کننده اصلی قطعات موتوری برای زنجیره تامین خودروسازان بزرگ نظیر ایران خودرو، موتورسازان تبریز، شرکت ایدم و دیزل سنگین ایران است.

توان تولید تخصصی این مجموعه امکان تولید چند صد محصول متنوع با ظرفیت ماهانه نزدیک به نیم میلیون قطعه را ایجاد نموده است. این ظرفیت توانسته است علاوه بر کسب سهم قابل‌توجهی از بازار زنجیره تأمین خودروسازی داخلی و بازار یدکی آن، شرکت را موفق به حضور در بازارهای جهانی نماید.