گروه صنعتی قائم

گروه صنعتی قائم متشکل از شرکت‌های کیهان صنعت قائم، تأمین کالای قائم، کیهان تجارت قائم و شرکت پیستون قائم است. این شرکت‌ها در راستای خدمات‌رسانی تخصصی و باکیفیت در سطح عالی برای کسب رضایت هر چه بالاتر مشتریان پیش‌بینی و بنیان‌گذاری شده است.

صادرات محصولات گروه صنعتی قائم

گروه صنعتی قائم از سال ۱380 درعرصه بینالمللی حضور داشته و صادرات محصولات خود را آغاز نموده است.
با صادرات محصولات گروه صنعتی قائم به قلب صنعت دنیا، اروپا و کشورهای آسیایی و آفریقایی این گروه در زمره تولیدکنندگان صاحب تکنولوژی بوشهای سیلندر (cylinder liner) و قطعات خودوریی در دنیا قرارگرفته و نمایندهای مقتدر برای “کالای ایرانی با کیفیت” در دنیای صنعتی محسوب می گردد.
محصولات این شرکت تاکنون عمدتا به کشورهای آلمان، صربستان، لهستان، آفریقای جنوبی، امارات متحده عربی، اکوادور ، پاکستان، عراق و افغانستان صادرشده است.

شرکت کیهان صنعت قائم

شركت كيهان صنعت قائم در سال 1373 با هدف ريخته­‌گری و ماشين‌كاری قطعات مورد نياز صنايع خودروسازی­ سبک و سنگین در زمینی به مساحت 20000 متر مربع در مشهد تاسیس گردید.

شرکت تأمین کالای قائم 

گروه صنعتی بازرگانی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال1397 با هدف توسعه  بازار محصولات خود اقدام به تاسیس شرکت مستقل تامین کالا قائم نمود.

شرکت کیهان تجارت قائم 

گروه صنعتی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال 1394 با هدف توسعه بازار و صادرات محصولات خود اقدام به تاسیس شرکت مستقل کیهان تجارت قائم نمود.

شرکت پیستون قائم

گروه صنعتی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال 1397 با هدف توسعه سبد محصولات اقدام به تاسیس خط تولید پیستون انواع خودرو سبک و سنگین نمود.

 

فروش گروه صنعتی قائم :

باهدف برقراری ارتباطات تخصصی تر گروه صنعتی قائم با مشتریان در حوزه های فنی متفاوت، فروش این گروه در قالب دپارتمان های تخصصی سازماندهی گردیده است.

 

دپارتمان سواری:

محصولات موتوری سواری شامل بوش سیلندر(cylinder liner) ، پیستون ، کیت کامل بوش و پیستون، رینگ، اورینگ ، سوپاپ، سرسیلندر و واشر سرسیلندر می باشد.

 

دپارتمان کشاورزی:

محصولات موتوری کشاورزی شامل بوش سیلندر(cylinder liner) ، پیستون ، کیت کامل بوش و پیستون، رینگ و سوپاپ می باشد.

 

دپارتمان راهسازی:

محصولات موتوری راهسازی شامل بوش سیلندر(cylinder liner) ، پیستون ، کیت کامل بوش و پیستون، رینگ و سوپاپ می باشد.

 

دپارتمان کامیونی:

محصولات موتوری کامیونی شامل بوش سیلندر (cylinder liner)، پیستون ، کیت کامل بوش و پیستون، رینگ و سوپاپ می باشد.

 

دپارتمان ولو و اسکانیا:

محصولات موتوری ولواسکانیا شامل بوش سیلندر(cylinder liner) ، پیستون ، کیت کامل بوش و پیستون ، رینگ و سوپاپ می باشد.

 

دپارتمان ریلی و دریایی:

محصولات موتوری ریلی دریایی شامل بوش سیلندر (cylinder liner) می باشد.

 

English