درباره ما

 معرفی شرکت صنعتی بازرگانی قائم

گروه صنعتی بازرگانی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال ۱۳۹۴ با هدف برقراری ارتباط نزدیک و تخصصی تر با مشتریان و توسعه سبد محصولات اقدام به تاسیس شرکت مستقل کیهان تجارت قائم نمود.

شرکت مهندسی بازرگانی کیهان تجارت قائم جهت انجام رسالت خود در حوزه بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش قطعات یدکی با کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی، علاوه بر توزیع محصولات شرکت کیهان صنعت قائم جهت تکمیل تنوع سبد محصولات خود اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری رینگ پیستون از شرکت Prima و سوپاپ خودروهای سنگین از شرکت Auto Ventil نموده است. این شرکت در برنامه کوتاه مدت خود در نظر دارد با افزایش تنوع قطعات به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی قطعات یدکی موتور خودروهای سبک و سنگین در بازار حضور یابد.

در جهت ارتباط موثر و ارائه خدمات حرفه ای دپارتمان های کاری مختلف در سازمان تعریف و مسئولیت بازاریابی، فروش و ارائه خدمات پس از فروش به مصرف کنندگان قطعات به عهده این دپارتمان ها قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

از سال ۱۳۸۰، فعالیت جهت حضور در عرصه بین‌المللی در گروه قائم آغاز گردید اما با توجه به توسعه روزافزون فضای کسب و کار و پیچیدگی‌های همکاری‌های بین‌المللی، از سال ۱۳۹۰ فعالیت جدی در این زمینه با انجام مطالعه بازارهای برون مرزی و برنامه‌ریزی مبادلات دوسویه بین‌المللی به صورت یک فرآیند مستمر سازمانی در شرکت و در قالب یک واحد سازمانی، تعریف شده است و تاکنون موفق به انجام صادرات مستمر به بازارهای مقصد آلمان، صربستان، آفریقای جنوبی گردیده و همچنین در بازارهای عراق، امارات، افغانستان و لهستان فعالیت دارد.

آدرس دفتر مرکزی:

تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بین پاتریس و شهرآرا، پلاک ۴۸، ساختمان قائم، طبقه چهارم

۰۲۱-۸۶۰۱۷۹۱۲

info@ktgh.ir

۰۹۱۲۲۰۳۷۹۴۵

۰۹۱۲۲۰۳۷۹۴۵

۰۲۱-۵۷۸۶۲ (۳۰ خط)‌
۰۲۱-۸۶۰۱۳۳۵۲