دپارتمان سواری

این دپارتمان به عنوان دپارتمان پیشرو در زمینه توسعه سبد محصولات توانسته است علاوه بر محصول بوش سیلندر سایر محصولات موتوری همچون کیت کامل، رینگ، سوپاپ، واشر سرسیلندر را در سبد فروش خود قرار دهد و محصولات جدیدی نیز در برنامه توسعه ای دپارتمان تعریف شده است. با توجه به حضور این شرکت به عنوان تامین کننده اصلی شرکت ایران خودرو کیفیت محصولات تولیدی با استانداردهای فنی خودروساز تولید و کنترل می‌گردد.

 

cylinder liner sleeve Ghaem 2022 HAEVY EQUIPMENT.30

دپارتمان کشاورزی

 

این دپارتمان توانسته است با توجه به همکاری شرکت کیهان تجارت قائم با شرکت موتورسازان به عنوان بزرگترین تولید کننده موتورهای کشاورزی در ایران و تامین صد درصد محصول بوش سیلندر این مجموعه سهم بزرگی از بازار خدمات پس از فروش را نیز در اختیار داشته باشد. توسعه سبد محصولات و اضافه شدن کیت کامل و سایر قطعات موتوری به آن از برنامه های آتی این دپارتمان تعریف شده است.

#ست_بوش_پیستون #بوش_سیلندر_ولو #بوش_سیلندر_ولوو #بوش_و_پیستون_ولوو #بوش_و_پیستون_ولو #بوش_و_پیستون_بنز #بوش_و_پیستون_بنز_ده_تن #بوش_و_پیستون #هلدینگ_قائم

دپارتمان ریلی و دریایی (دیزل سنگین، ریلی، دریایی، نیروگاهی)

با توجه به ویژگی های خاص و تکنولوژی بالای تولید محصولات در این حوزه گروه صنعتی قائم به عنوان تنها تولید کننده بوش سیلندر دیزل های سنگین در کشور مطرح است. همکاری با شرکت دیزل سنگین ایران در زمینه تولید بوشهای موتوردیزل ملی ایران و همچنین انواع بوش های لوکوموتیو و ژنراتور توانسته است سطح کیفیت محصولات این دپارتمان را با استاندارد های روز اروپا بروز کند. انواع بوش های دریایی جهت شناورهای نیمه سنگین و سنگین نیز در حوزه فعالیت این دپارتمان قرار دارد.

cylinder liner sleeve Ghaem 2022 peugeot

دپارتمان راهسازی

این دپارتمان به عنوان یکی از قدیمی و تخصصی ترین دپارتمان های این شرکت توانسته است سهم بزرگی در زمینه تعمیرات و نگهداری ماشین آلات راه سازی و معادن کشور داشته باشد و با همکاری نزدیک با شرکت های بزرگ راهسازی و همچنین توزیع کنندگان معتبر کشوری انواع بوش سیلندر این موتورها را در کشور توزیع و خدمات پس از فروش آن را مدیریت نماید.

 

دپارتمان حمل و نقل جاده ای (ولوو اسکانیا، بنز و مان )

این دپارتمان با توجه به تنوع گسترده برندهای موجود در بخش حمل و نقل جاده ای طی چند سال اخیر توانسته است تنوع گسترده ای از انواع بوش سیلندر را در سبد فروش خود داشته باشد و بتواند سهم رو به رشدی از بازار این محصولات را در اختیار گیرد. همکاری با شرکت ایدم در بخش تامین بوش سیلندر توانسته است سطح کیفی محصولات را با استانداردهای روز اروپا هماهنگ سازد.

این دپارتمان به عنوان دپارتمان پیشرو در حوزه موتورهای دیزلی و سنگین توانسته است علاوه بر همکاری با شرکت های خدمات پس از فروش این خودروها سهم بزرگی از بازار خدمات پس از فروش را در اختیار داشته باشد. انواع بوش سیلندر این خودرو ها به همراه سایر محصولات موتوری همچون کیت کامل، سوپاپ، رینگ در سبد فروش این دپارتمان قرار دارد و با برنامه ریزی صورت گرفته گسترش خواهد یافت.

cylinder liner sleeve Ghaem 2022 transportation product

English