شرکت ایران خودرو (ساپکو)


همزمان با آغاز تولید محصولات گروه پژو در شرکت ایران خودرو این مجموعه با برآورده سازی الزامات فنی و کیفی شرکت پژو و دریافت گواهی کیفی از شرکت پژو توانست به زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو بپیوندد طی حدود یک دهه فعالیت در این حوزه گروه قائم توانسته است به تامین کننده اصلی این قطعه تبدیل شود.


شرکت ایدم (بوش لندر بنز۴۵۷ و بنز ۳۵۲ و بنز ۳۵۵)


شرکت ایدم به عنوان قطب پیشرو در تولید موتورهای دیزل در ایران با همکاری شرکت بنز در سال ۱۳۴۸ تاسیس شد. با شروع داخلی سازی قطعات شرکت کیهان صنعت قائم توانست با تامین بوش سیلندر موتورهای تولیدی این شرکت به عنوان یکی از تامین کنندگان این مجموع شناخته شود و تا به امروز نیز همکاری دو مجموعه در زمینه های مختلف فنی و تجاری ادامه دارد.

شرکت موتورسازان – (تراکتور سازی ایران)


شرکت موتورسازان به عنوان رکن تولید موتورهای دیزلی و کشاورزی در شمال غرب کشور توانسته است با تولید انواع موتور پرکینز نیاز بازار کشور به انواع موتور های کشاورزی را مرتفع سازد. با شروع همکاری های دو جانبه دو مجموعه، گروه صنعتی بازرگانی قائم مفتخر است که صد در صد نیاز شرکت موتورسازان به بوش سیلندر را تامین کند و در این زمینه موفق به دریافت گرید A از این شرکت شده است.

شرکت سایپا دیزل – شرکت رنا (ولوو FH12)


با توسعه تولید کشنده ها و کامیون های  ولو در شرکت  سایپا دیزل، و گسترش خدمات پس از فروش این کامیون ها در کشور توسط شرکت رنا، گروه قائم توانست به عنوان یکی از تامین کنندگان بوش برای این شرکت مطرح شود و به عنوان قطعه اصلی محصولات ولو در ایران شناخته شود.

شرکت دیزل سنگین ایران (دسا) (بوش موتور دیزل ملی RK215 . D87 و …)


با شروع طراحی موتور دیزل ملی ایران D87 در شرکت دیزل سنگین ایران، با توجه به سوابق درخشان گروه قائم در حوزه تولید بوش های دیزل سنگین و فوق سنگین، تولید بوش سیلندر این موتور به این گروه محول گردید. اولین محموله محصولات تولید شده در سال ۸۸ با موفقیت بر روی موتور نصب و راه اندازی گردید و تا به امروز این همکاری ادامه یافته است.

شرکت پیستون ایران


این شرکت به عنوان یکی از تولید کنندگان پیستون در کشور همواره به عنوان یکی از مشتریان انواع بوش سیلندر مطرح بوده است و گروه قائم توانسته است در سالهای گذشته بخشی از نیاز این مجموعه را تامین نماید.

شرکت پویا نیستانک


شرکت پویا نیستانک به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ پیستون های سبک در کشور فعالیت دارد. گروه قائم توانسته است طی سالهای اخیر به عنوان تامین کننده اصلی بوش سیلندر برای این شرکت مطرح شود و این همکاری را طی این مدت گسترش دهد.

شرکت رینگ خودرو پارس


رینگ خودرو پارس به عنوان تنها تولید کننده رینگ پیستون در کشور جهت تکمیل سبد محصولات موتوری خود به عنوان یکی از مشتریان گروه قائم مطرح هست.

شرکت پایا ذوب


مجتمع پایاذوب کاوه با خلق ارزشهایی همچون خلاقیت، کارآفرینی، تعهد به مشتری گرایی و تلاش برای دستیابی به بالاترین سطح کارائی، تامین کننده قطعات چدنی در صنعت خودرو بوده است. فعالیت این دو مجموعه با توجه به اهداف مشترک تا به امروز ادامه دارد.

English